Menu
Klubnyt 25. juli kl. 12:33
Årgang 2011 Trænere og træningstid er på plads for årgang 2011
Klubnyt
U14 til Den Bosch Cup
Klubnyt
PARKERING
Klubnyt
Referat Generalforsamling
Klubnyt
Ny administrativ medarbejder i Bagsværd Boldklub
Klubnyt
NYT TRÆNERTEAM TIL 1. HERRESENIOR…
Klubnyt
U14"1" DRENGE (ÅRGANG 2003) I NYBORG
Klubnyt
U16 piger havde en minderig tur til Barcelona
Klubnyt
En fantastisk uge i Barcelona er overstået...

DE STØTTER OS

Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt
Dagens kampe på Bagsværd Stadion
August 2017
16.
onsdag
19.15
Bagsværd BK
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
BSF (1)
Bagsværd Stadion Kunstgræs
16.
onsdag
19.30
Bagsværd BK (1)
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2 • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Fredensborg BI
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Ugens kampe
August 2017
14.
mandag
18.30
Fix
0 - 5
Kvinder
K+29
8-K+29 (Old Girls) - Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Bagsværd BK
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
16.
onsdag
18.00
Måløv BK
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (03) Efterår • Pulje 2
Måløv Idrætspark
Bagsværd BK
Måløv Idrætspark
16.
onsdag
19.15
Bagsværd BK
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
BSF (1)
Bagsværd Stadion Kunstgræs
16.
onsdag
19.30
Bagsværd BK (1)
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2 • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Fredensborg BI
Bagsværd Stadion Kunstgræs
18.
fredag
17.15
Bagsværd BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
BSV af 2016
Bagsværd Stadion Kunstgræs
18.
fredag
17.30
IF Bytoften
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
18.
fredag
18.00
Bagsværd BK
Herrer
U17
U17 Drenge 3 (01) Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion
Røde Stjerne BK
Bagsværd Stadion
18.
fredag
18.00
Bagsværd BK
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
BSV af 2016
Bagsværd Stadion Kunstgræs
18.
fredag
18.30
Bagsværd BK
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Hørsholm-Usserød IK
Bagsværd Stadion Kunstgræs
19.
lørdag
10.00
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 1-Efterårsserie 19/8 • Pulje 1, 2 baner
Lillevang Idrætscenter
KFUM BK, Roskilde
Lillevang Idrætscenter
19.
lørdag
10.00
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2, 2 baner
Gladsaxe Stadion
Bane 2
Virum-Sorgenfri BK
Gladsaxe Stadion
Bane 2
19.
lørdag
10.00
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2, 2 baner
Sportspladsen i Syd
Ringsted IF
Sportspladsen i Syd
19.
lørdag
10.00
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 dr 5-mands (08) beg.-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2
Nødebo Stadion
Nødebo IF
Nødebo Stadion
19.
lørdag
10.25
BFC Lundegården
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2, 2 baner
Sportspladsen i Syd
Bagsværd BK
Sportspladsen i Syd
19.
lørdag
10.36
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2, 2 baner
Gladsaxe Stadion
Bane 2
Bagsværd BK
Gladsaxe Stadion
Bane 2
19.
lørdag
10.36
BSF
Herrer
U10
U10 dr 5-mands (08) beg.-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2
Nødebo Stadion
Bagsværd BK
Nødebo Stadion
19.
lørdag
10.45
BSF
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Bane 13A - 8-mandsbane
Bagsværd BK
Ballerup Idrætspark
Bane 13A - 8-mandsbane
19.
lørdag
10.50
Albertslund BS 72
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2, 2 baner
Sportspladsen i Syd
Bagsværd BK
Sportspladsen i Syd
19.
lørdag
10.54
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 1-Efterårsserie 19/8 • Pulje 1, 2 baner
Lillevang Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Lillevang Idrætscenter
19.
lørdag
11.30
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2, 2 baner
Gladsaxe Stadion
Bane 2
AB
Gladsaxe Stadion
Bane 2
19.
lørdag
11.30
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 dr 5-mands (08) beg.-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2
Nødebo Stadion
Ølstykke FC
Nødebo Stadion
19.
lørdag
11.40
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2, 2 baner
Sportspladsen i Syd
Grantoftens IF
Sportspladsen i Syd
19.
lørdag
11.48
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2, 2 baner
Gladsaxe Stadion
Bane 2
BFC Lundegården
Gladsaxe Stadion
Bane 2
19.
lørdag
12.06
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
U10 dr 5-mands (08) beg.-Efterårsserie 19/8 • Pulje 2
Nødebo Stadion
Bagsværd BK
Nødebo Stadion
19.
lørdag
12.15
Bagsværd BK
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd Stadion Kunstgræs
19.
lørdag
13.00
Karlslunde IF
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Bagsværd BK
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
19.
lørdag
14.00
Bagsværd BK
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Bagsværd Stadion
Vallensbæk IF
Bagsværd Stadion
19.
lørdag
14.00
Herlev IF (2)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Herlev Stadion
Bagsværd BK (1)
Herlev Stadion
19.
lørdag
16.00
Bagsværd BK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 2
Bagsværd Stadion
Lundtofte Boldklub
Bagsværd Stadion
20.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Bagsværd BK
Lyngby Stadion
20.
søndag
11.00
Nerashté, Ballerup
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 2
Damgårdsparken, Ballerup
Bagsværd BK
Damgårdsparken, Ballerup
20.
søndag
12.00
Bagsværd BK
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) Efterår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Brede IF
Bagsværd Stadion Kunstgræs
20.
søndag
13.00
Bagsværd BK
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion
Stenhus IK
Bagsværd Stadion
20.
søndag
15.00
Bagsværd BK
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (99-00) Efterår • Pulje 3
Bagsværd Stadion
B. 1973, Herlev
Bagsværd Stadion