Menu
Klubnyt 09. maj kl. 16:14
SENIOR SOMMERFEST 10 juni er der senior sommerfest
Klubnyt
NYT TRÆNERTEAM TIL 1. HERRESENIOR…
Klubnyt
U14"1" DRENGE (ÅRGANG 2003) I NYBORG
Klubnyt
U16 piger havde en minderig tur til Barcelona
Klubnyt
En fantastisk uge i Barcelona er overstået...
Klubnyt
Fjernvarme-arbejde på BB - tag hensyn til hinanden
Klubnyt
Fodbold og fest! Kom til 'Lyserød Lørdag' i BB
Klubnyt
NY FODBOLDLOV
Klubnyt
Målmandstræning

DE STØTTER OS

Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt
U17 Drenge 1 (00) Forår • Pulje 2
Bagsværd Stadion 06-06-2017 Kl. 19.15
Bagsværd BK
-
'56
BK Avarta
Dagens kampe på Bagsværd Stadion
Maj 2017
23.
tirsdag
18.30
Bagsværd BK
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (05) Forår • Pulje 3
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Ugens kampe
Maj 2017
22.
mandag
19.00
Ejby IF 1968
4 - 0
Herrer
Veteran
Veteran 2 • Pulje 2
Ejby Friluftscenter
Bagsværd BK (2)
Ejby Friluftscenter
23.
tirsdag
18.30
Bagsværd BK
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (05) Forår • Pulje 3
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd Stadion Kunstgræs
24.
onsdag
18.30
Bagsværd BK
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (04) Forår • Pulje 2
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Hørsholm-Usserød IK
Bagsværd Stadion Kunstgræs
24.
onsdag
19.00
BSF
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (03) Forår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
Bane 6
Bagsværd BK
Ballerup Idrætspark
Bane 6
24.
onsdag
19.00
Snekkersten IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (04) Forår • Pulje 2
Snekkersten Idrætscenter
Bagsværd BK
Snekkersten Idrætscenter
24.
onsdag
19.00
FC Furesø
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Forår • Pulje 4
Værløse Stadion
Bane 3 (B)
Bagsværd BK
Værløse Stadion
Bane 3 (B)
24.
onsdag
19.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Virum Stadion
Bagsværd BK (3)
Virum Stadion
24.
onsdag
19.45
Bagsværd BK
Kvinder
Oldboys/girls
8-Old Girls - Forår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
IF Skjold Birkerød
Bagsværd Stadion Kunstgræs
26.
fredag
18.00
Lundtofte Boldklub
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (05) Forår • Pulje 3
Lundtofte Idrætsplads
Ny Bane (2)
Bagsværd BK
Lundtofte Idrætsplads
Ny Bane (2)
27.
lørdag
10.00
IF Bytoften
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (05) Forår • Pulje 3
Gladsaxe skole
Bagsværd BK
Gladsaxe skole
27.
lørdag
10.00
BK Avarta (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 11
Espelundens Idrætsanlæg
Bagsværd BK (1)
Espelundens Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.00
Bagsværd BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 27. maj • Pulje 11
Måløv Idrætspark
Brøndbyernes IF (1)
Måløv Idrætspark
27.
lørdag
10.00
Bagsværd BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 27. maj • Pulje 11, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Ledøje Idrætscenter
27.
lørdag
10.18
Brøndbyernes IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 12
Espelundens Idrætsanlæg
Bagsværd BK (2)
Espelundens Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.18
Bagsværd BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 1 - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Holbæk B&I (2)
Ledøje Idrætscenter
27.
lørdag
10.18
IF Hjorten
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 27. maj • Pulje 11, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Bagsværd BK
Ledøje Idrætscenter
27.
lørdag
10.18
Nødebo IF (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) begynder - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Bagsværd BK
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
10.18
Bagsværd BK
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(08) begynder- 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Hørsholm Idrætspark
BSV af 2016
Hørsholm Idrætspark
27.
lørdag
10.36
Gundsølille SGIF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 27. maj • Pulje 11
Måløv Idrætspark
Bagsværd BK
Måløv Idrætspark
27.
lørdag
10.36
B. 82, Virum
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(08) begynder- 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Hørsholm Idrætspark
Bagsværd BK
Hørsholm Idrætspark
27.
lørdag
10.54
Bagsværd BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 11
Espelundens Idrætsanlæg
Vallensbæk IF
Espelundens Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.54
BSF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 1 - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Bagsværd BK
Ledøje Idrætscenter
27.
lørdag
10.54
Bagsværd BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 27. maj • Pulje 11, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
BFC Lundegården
Ledøje Idrætscenter
27.
lørdag
10.54
Bagsværd BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) begynder - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
KBK Hillerød
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
11.12
Bagsværd BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 12
Espelundens Idrætsanlæg
BK Avarta (2)
Espelundens Idrætsanlæg
27.
lørdag
11.30
Lundtofte Boldklub
Herrer
U11
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (06) Forår • Pulje 3
Lundtofte Idrætsplads
Den Grønne (3)
Bagsværd BK
Lundtofte Idrætsplads
Den Grønne (3)
27.
lørdag
11.30
LSF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 1 - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Bagsværd BK
Ledøje Idrætscenter
27.
lørdag
11.30
Bagsværd BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 27. maj • Pulje 11
Måløv Idrætspark
Måløv BK (1)
Måløv Idrætspark
27.
lørdag
11.30
BSF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 27. maj • Pulje 11, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Bagsværd BK
Ledøje Idrætscenter
27.
lørdag
11.30
Bagsværd BK
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(08) begynder- 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Hørsholm Idrætspark
Rosenhøj BK
Hørsholm Idrætspark
27.
lørdag
11.48
B. 1973, Herlev (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 11
Espelundens Idrætsanlæg
Bagsværd BK (1)
Espelundens Idrætsanlæg
27.
lørdag
11.48
Bagsværd BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) begynder - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Vor Frue IF
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
11.48
IF Skjold Birkerød
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(08) begynder- 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Hørsholm Idrætspark
Bagsværd BK
Hørsholm Idrætspark
27.
lørdag
12.00
BK Friheden
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (98-99) Forår • Pulje 2
Strandmarkens Fritidscenter
Bagsværd BK
Strandmarkens Fritidscenter
27.
lørdag
12.00
Jyllinge FC
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (03) Forår • Pulje 1
Spraglehøj Idrætsanlæg
Bagsværd BK
Spraglehøj Idrætsanlæg
27.
lørdag
12.06
Bagsværd BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 12
Espelundens Idrætsanlæg
B. 1973, Herlev (2)
Espelundens Idrætsanlæg
27.
lørdag
12.06
Bagsværd BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 1 - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Holbæk B&I (1)
Ledøje Idrætscenter
27.
lørdag
12.06
BK Avarta
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 27. maj • Pulje 11
Måløv Idrætspark
Bagsværd BK
Måløv Idrætspark
27.
lørdag
12.24
Melby-Liseleje IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) begynder - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Bagsværd BK
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
12.42
Bagsværd BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 11
Espelundens Idrætsanlæg
Ejby IF 1968
Espelundens Idrætsanlæg
27.
lørdag
12.42
BK Vest, Rødovre
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 12
Espelundens Idrætsanlæg
Bagsværd BK (2)
Espelundens Idrætsanlæg
27.
lørdag
13.00
Albertslund BS 72
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Forår • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Bagsværd BK
Sportspladsen i Syd
27.
lørdag
13.30
Nerashté, Ballerup
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 5
Damgårdsparken, Ballerup
Bagsværd BK (1)
Damgårdsparken, Ballerup
27.
lørdag
14.45
IF Bytoften
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 4
Gladsaxe skole
Bagsværd BK (3)
Gladsaxe skole
27.
lørdag
16.00
Bagsværd BK (2)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Bagsværd Stadion
Hareskov IF (2)
Bagsværd Stadion
28.
søndag
10.00
Bagsværd BK
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (03) Forår • Pulje 2
Bagsværd Stadion
IF Skjold Birkerød
Bagsværd Stadion
28.
søndag
10.00
Bagsværd BK
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (06) 1+begynder- 28. maj • Pulje 2
Springforbi fodboldbaner
Vejby IF
Springforbi fodboldbaner
28.
søndag
10.00
Bagsværd BK
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (05) begynder - 28. maj • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Hellested IF
Ølstykke Stadion
28.
søndag
10.00
B. 82, Virum
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 28. maj • Pulje 6, 2 baner
Lyngby Stadion
Bagsværd BK
Lyngby Stadion
28.
søndag
10.18
Herstedøster IC (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 28. maj • Pulje 3
Elverroad
Bagsværd BK
Elverroad
28.
søndag
10.18
Taarbæk IF
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (06) 1+begynder- 28. maj • Pulje 2
Springforbi fodboldbaner
Bagsværd BK
Springforbi fodboldbaner
28.
søndag
10.18
Espergærde IF
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (07) begynder - 28. maj • Pulje 3
Farum Park
Bagsværd BK
Farum Park
28.
søndag
10.18
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) beg. - 28. maj • Pulje 2, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
B. 1973, Herlev
Ledøje Idrætscenter
28.
søndag
10.25
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 28. maj • Pulje 6, 2 baner
Lyngby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion
28.
søndag
10.54
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 28. maj • Pulje 3
Elverroad
Brøndbyernes IF (2)
Elverroad
28.
søndag
10.54
Vejby IF
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (06) 1+begynder- 28. maj • Pulje 2
Springforbi fodboldbaner
Bagsværd BK
Springforbi fodboldbaner
28.
søndag
10.54
BSF
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (05) begynder - 28. maj • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Bagsværd BK
Ølstykke Stadion
28.
søndag
10.54
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) beg. - 28. maj • Pulje 2, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Bagsværd BK
Ledøje Idrætscenter
28.
søndag
11.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) Forår • Pulje 3
Lyngby Stadion
Bagsværd BK
Lyngby Stadion
28.
søndag
11.12
Bagsværd BK
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (06) 1+begynder- 28. maj • Pulje 2
Springforbi fodboldbaner
Taarbæk IF
Springforbi fodboldbaner
28.
søndag
11.12
Bagsværd BK
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (07) begynder - 28. maj • Pulje 3
Farum Park
Lynge-Uggeløse IF
Farum Park
28.
søndag
11.12
Ølstykke FC
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (05) begynder - 28. maj • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Bagsværd BK
Ølstykke Stadion
28.
søndag
11.15
Bagsværd BK
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (06) Forår • Pulje 4
Bagsværd Stadion Kunstgræs
LSF
Bagsværd Stadion Kunstgræs
28.
søndag
11.15
Karlebo IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 28. maj • Pulje 6, 2 baner
Lyngby Stadion
Bagsværd BK
Lyngby Stadion
28.
søndag
11.30
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 28. maj • Pulje 3
Elverroad
B. 1973, Herlev (2)
Elverroad
28.
søndag
11.30
BK Vest, Rødovre
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) beg. - 28. maj • Pulje 2, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Bagsværd BK
Ledøje Idrætscenter
28.
søndag
11.40
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 28. maj • Pulje 6, 2 baner
Lyngby Stadion
B. 1973, Herlev
Lyngby Stadion
28.
søndag
11.48
Hellested IF
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (05) begynder - 28. maj • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Bagsværd BK
Ølstykke Stadion
28.
søndag
12.06
Herstedøster IC (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 28. maj • Pulje 3
Elverroad
Bagsværd BK
Elverroad
28.
søndag
12.06
Bagsværd BK
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (07) begynder - 28. maj • Pulje 3
Farum Park
Høje Gladsaxe IF
Farum Park
28.
søndag
12.06
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) beg. - 28. maj • Pulje 2, 2 baner
Ledøje Idrætscenter
Vejby IF
Ledøje Idrætscenter
28.
søndag
12.42
Farum BK
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (07) begynder - 28. maj • Pulje 3
Farum Park
Bagsværd BK
Farum Park
28.
søndag
13.00
Allerød Fodbold Klub
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (02) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Bagsværd BK
Allerød Idrætspark
28.
søndag
14.00
Bagsværd BK
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00) Forår • Pulje 2
Bagsværd Stadion
Brøndbyernes IF (2)
Bagsværd Stadion