Menu

Træningstider efterår 2018

BAGSVÆRD STADION kunstgræs 2018
17 JULI – 01 OKTOBER 2018
De tildelte baneområder og kun dem SKAL benyttes – medmindre
andet er oplyst eller aftalt med Henrik Høj / 28 41 52 98

Mandag
  Bane 2A Bane 2B Bane 3
15:45-16:00 U15P (04-05) U16D'3 (03) U13P (06-07)
16:00-17:00 U15P (04-05) U16D'3 (03) U13P (06-07)
17:00-18:15 U11P (08-10)
U13D (06) U9D (10)
18:15-19:00 U16D'1 (03) U16D'2 (03)
 
18:30-19:45 U16D'1 (03) U16D'2 (03) UDV "Friareal"
18:45-19:45     U17D (02)
19:45-20:00 Kvinde Senior   U17D (02)
20:00-20:30 Kvinde Senior Veteraner  "P"
20:30-21:15   Veteraner  "P"
21:15-21:45   Veteraner  "P"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tirsdag
  Bane 2A Bane 2B Bane 3
15:45-16:00 U15D (04) U15D (04)  
16:00-17:00 U15D (04) U15D (04)  
17:00-18:30 U14D (05) U12D (07) U11D (08)+"Fri"
18:30-20:15 1. Senior 2. Senior U19 (01-02)
20:15-21:45 3. Senior U17 (01-02)  

 

 

 

 

 

 

Onsdag
  Bane 2A Bane 2B Bane 3
15:30-16:00 U15P (04-05) U16'3 (03) U13P (06-07)/U8D (11)
16:00-17:00 U15P (04-05) U16'3 (03) U13P (06-07)/U8D (11)
17:00-17:30 U11P (08-10)
U13D (06) U10D (09)
17:30-18:15 U11P (08-10) U13D (06) U10D (09)
18:15-18:30 U16D'1 (03) U16D'2 (03)
U10D (09)
18:30-19:00 U16D'1 (03) U16D'2 (03)  
18:45-19:45 U16D'1 (03) U16D'2 (03) Kvindesenior/U17D (02)
19:45-20:15 Kvindesenior Kvindesenior U17D (02) 
20:15-20:30 Kvindesenior Kvindesenior Veteraner
20:30-21:15     Veteraner
21:15-21:45     Veteraner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torsdag
  Bane 2A Bane 2B Bane 3
15:30-16:00 U15D (04) U15D (04) U16D'1 (03)  
16:00-17:00 U15D (04) U15D (04) U16D'1 (03)  
17:00-18:30 U14D (05) U12D (07) U11D (08)+"Fri"
18:30-20:15 1. Senior 2.Senior U19 (00-01)
20:15-20:30 3.Senior Fittness FC Stengård
20:30-21:45 3.Senior  Fittness   FC Stengård 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fredag
  Bane 2A Bane 2B Bane 3
15:30-16:00      EVT. Kampe
16:00-16:30      EVT. Kampe
16:30-17:00 U19D (01)   EVT. Kampe
17:00-17:30 U19D (01)   EVT. Kampe
17:30-18:00 U19D (01)   EVT. Kampe
18:00-18:30 EVT. Kampe EVT. Kampe EVT. Kampe
18:30-19:00 EVT. Kampe EVT. Kampe EVT. Kampe
19:00-19:30 EVT. Kampe EVT. Kampe EVT. Kampe

 

 

 

 

 

 

 

 


Lørdag
  Bane 2 Bane 3
09:00-10:00  U7 Puslinge EVT. Kampe
10:00-10:30  U8D (11) & U9D(10) EVT. Kampe
10:30-11:15  U8D (11) & U9D(10) EVT. Kampe
11:15-12:00 EVT. Kampe EVT. Kampe
12:00-13:00 EVT. Kampe EVT. Kampe
13:00-14:00 EVT. Kampe EVT. Kampe
14:00-15:00 EVT. Kampe EVT. Kampe
15:00-16:00 EVT. Kampe EVT. Kampe
16:00-17:00 EVT. Kampe EVT. Kampe
17:00-18:00 EVT. Kampe EVT. Kampe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lørdag